часы  

 

ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ – ТОВ ФІРМА «ЛАКС»

 

ТОВ фірма «ЛАКС» почала свою діяльність у місті Ніжині, Чернігівської області у 1994 році.

За 19 років плідної праці ТОВ фірма «ЛАКС» здобула повагу і авторитет серед аптечних колективів, медичних організацій та фармацевтичних компаній  у Чернігівській області та в Україні.

Сьогодні ми можемо запропонувати прайс, що нараховує понад 9000 найменувань. У ньому можна знайти і лікарські засоби і предмети медичного призначення, а також широкий асортимент різноманітної продукції з ПДВ.

Ми доставляємо продукцію майже в усі регіони України транспортом, який в тому числі пристосований для перевезення термолабільних препаратів або медикаментів у великі морози.

Підготовка медикаментів до перевезення здійснюється на сучасно обладнаних складських приміщеннях з жорстким контролем якості на кожному етапі роботи, включаючи вхідний контроль, контроль при зберіганні та реалізації товарів.

Згуртований, досвідчений та висококваліфікований колектив активних людей вкладає в свою працю натхнення і наполегливість, що стало гарантією якісного обслуговування клієнтів.

Ми не зупиняємось на досягнутому і постійно працюємо над тим, щоб зробити обслуговування наших клієнтів більш оперативним і якісним. Індивідуальний підхід, гнучка цінова політика, відкритість і доброзичливість у співпраці, готовність вислухати і реалізувати побажання клієнта - це та політика, результатом якої для фірми стали довіра клієнтів і зростання їх числа, а також встановлення надійних партнерських відносин.

Ми завжди відкриті до пропозицій і запрошуємо до співробітництва.


З Повагою, колектив компанії ТОВ фірма "ЛАКС".