часы  

Ортопедичні вироби від ПП

"БИНТ

Постанова

від 5 вересня 1996 р. № 1071

«Про порядок закупівлі лікарських засобів закладами та установами охорони здоров’я, що фінансуються з бюджету»

Установлено, що з 1 вересня 2011 р. підлягають реєстрації оптово-відпускні ціни на лікарські засоби, включені до переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади і установи охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, затвердженого цією Постановою, крім наркотичних і психотропних лікарських засобів, прекурсорів, діючих речовин (субстанцій), медичних газів та лікарських форм, які виготовляються в аптеках за рецептами лікарів (магістральними формулами) та на замовлення лікувально-профілактичних закладів з дозволених до застосування діючих та допоміжних речовин, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 932 від 08.08.2011 р.

Record ID:28 does not exist!

З метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів і підтримки вітчизняного виробника, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити перелік лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади і установи охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів (додається). Дозволити Міністерству охорони здоров’я вносити зміни до зазначеного переліку за погодженням з Міністерством фінансів.

2. Міністерству охорони здоров’я, Міністерству фінансів, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям встановити контроль за виконанням цієї постанови.

Прем’єр-міністр України П. Лазаренко


Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 вересня 1996 р. № 1071

ПЕРЕЛІК ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ВІТЧИЗНЯНОГО ТА ІНОЗЕМНОГО ВИРОБНИЦТВА,
ЯКІ МОЖУТЬ ЗАКУПОВУВАТИ ЗАКЛАДИ Й УСТАНОВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,
ЩО ПОВНІСТЮ АБО ЧАСТКОВО ФІНАНСУЮТЬСЯ З ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Переглянути детальніше